10 female crushes †

15. listopadu 2013 v 19:21 | Thee |  Celebrity
1, Eleanor Calder

Ona je tak strašně nádherná. Je to můj female crush, protože strašně obdivuju, jak snáší ty kecy, že má dvojnice, že její vztah s Louisem Tomlinsonem je fake. Prostě jí obdivu za to, že tohle všechno dokáže sníst. Jak bych se asi zhourila. Má dokonalý vlasy, prostě je celá dokonalá !
2, Perrie Edwards
Ona je prostě dokonalá, nejde to popsat. Miluju její hlas! A prostě všechny. Jí sluší všechno. Dřív jsem jí nesnášela, ale jsem ráda, že jsem si k ní, i k ostatním z Little Mix našla cestu. Taky má můj obdiv jako všechny 1D-girlfriends.
A taky má můj obdiv za to, že si ze sebe umí udělat srandu (y).
3, Lucy Hale
Další kdo stojí za zmínku je Lucy Hale. Nehorázně jsem se do ní zamilovala, když jsem viděla Pretty Little Liars. Úplně dokonale hraje a taky má úžasný hlas. Je prostě nádherná :)
4, Lana Del Rey
Další tu mám Lanu. Pokud jste slyšeli někdy, nějakou její písničku tak víte o čem mluvím. Je naprosto boží. Má zvláštní tón hlasu, takový jiný. Není jako všichni ostatní a to je právě to, co se mi na ní líbí.
5, Miley Cyrus
Miley. No vím, že hodně lidí jí teď hejtuje a přáli by si zpátky "Hannu Montanu", ale podle mě je úžasná. Jak se dostala z DISNEY světa a prostě teď je z ní tahle osoba a jo, taky se mi nelíbí, co občas předvádí, ale písničky má dokonalý a pokud je jen posloucháte, tak vám o vzhled nemusí vůbec jít.
6, Ariana Grande
Já vím, že je spousta lidí, co jí nemá rádo, kvůli tomu, že začala chodit s Nathanem a někoho podvedla nebo co. Ale podle mě tohle není naše věc, tak už s tím týpkem nechtěla být. Neměli by jsme se do toho cpát, když ani nevíme, co přesně se stalo a pište si, že každej si ten příběh upraví tak, aby se mu to hodilo. Takže nemůžeme vědět pravdu. Ale já jí mám pořád ráda a neskutečně mě sere, když někdo nadává. Třeba na CELEBRITY WORLD se dá její fotka a už to tam jede v komentech. Je to kravina řešit to.
7, Lady Gaga
Gaga, je boží, boží a ještě jednou boží. Miluju to, jak jí je jedno, co si lidi pomyslí, ale prostě si jede pořád jen to svoje. A ještě ke všemu je krásná a to i bez těch "sraček" na obličeji.
8, Selena Gomez
Takže další je tady Selena, taky jsem si všimla, že jí dost lidí hejtuje. To jako proč? Protože byla s Justinem? Lol. To nedává smysl. Každopádně, nechápu, jak mi někdo může říct, že jsme týhle krásce podobná. Fakt nechápu.
9, Demi Lovato
Awwww. K ní toho jde říct tolik, ale prostě awww. Miluju jí za to, co všechno zvládla, co má za sebou. Miluju jí za to, jaká je.
10, Celeste Buckingham
Co k ní? Je prostě boží, v Superstar jsem jí fanidila. ♥ A taky je to jeden z lidí u kterých mi už někdo řekl, že jsem jim podobná, buď jsou lidi slepý nebo... Žádná druhá možnost není ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama