[Fanfiction with One Direction] Make A Wish - První díl

14. listopadu 2013 v 0:37 | Thee |  Povídky s celebs.

Ráno jsem se vzbudila v 10 ráno, vstala z postele a šla jsem do koupelny. Vyčistila jsem si zuby a vydala jsem se směrem do kuchyně, kde jsem zčekla ledničku. Vzala jsem si jogurt a nalila jsem ho do misky, na jogurt jsem hodila musli a banán. Sedla jsem si k baru a jedla. Do ruky jsem vzala mobil, který na mě čekal na lince. Přišla mi jedna SMSka, tak jsem jí otevřela.
Bráška :)
"Ahoj sestřičko, přijedeme zítra, dneska bylo náročné vystoupení, takže jsme nechtěli jet, každopádně nás zítra čekej. Mám tě rád."
Odepsala jsem.
"Jistě bráško, takže předpoládám, že jste na cestě, jelikož jsem si to přečetla, až dneska ráno."
Znova SMSka.
Bráška
"Ano sestřičko, jedeme na letiště, takže za 5 hodin u tebe, měj se a připrav hodně jídla, mám nenažranýho kamaráda :D"
Jasně, řekla jsem sama pro sebe a zašla do ložnice, oblékla jsem se, vzala kebelku, do ní hodila peněženku, klíče mobil a šla jsem na nákup.
Obula jsem si boty a odešla z bytu. Zamkla jsem za sebou dveře a vydala jsem se do nejbližšího obchodu. Vzala jsem nákupn vozík a prošla celý krám, nevěděla jsem, co jedí, ale rozhodla jsem se, že dneska udělám čínské nudle s kuřecím masem. Nakoupila jsem a s věmi plnými taškama jsem se vrátila domů.
Nechala jsem si venku jen věci na vaření a ostatní jsem hodila do lednice, skříně a nebo na podtác s ovocem. Měla jsem ještě 4 hodiny a tak jsem se pustila do úklidu. Uklidila jsem dva pokoje pro hosty, svůj pokoj, obě koupelny a obývák.
Zabralo mi to 2 hodiny, takže mi zbývaly dvě hodiny, takže jsem se dala na vaření, nakrájela jsem maso na malé kouksy a dala ho usmažit. Pak jsem přidala uvařené nudle a ještě tam dala pórek s kořením, zamíchala to a nechala to na pánvi a čekala na bráchu a jeho kamarády.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 andes andes | Web | 15. listopadu 2013 v 17:41 | Reagovat

:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama