Poslední svazek růží - FF

3. listopadu 2013 v 21:36 | Thee |  Povídky

Ještě včera bylo všechno v pohodě, byla jsem ten nejšťastnější člověk na světě, v ruce jsem svírala svazek bílých růží, nechala jsem ho, aby mě k sobě přitiskl. Zvedla jsem oči a nespouštěla jsem z něj oči. Něco s ním nebylo v pořádku, stále ty nervózní pohledy. Kytky byli normální, už jich mám doma nespolečně moc. Všechny pohromadě, ale ty jeho pohledy mě tak strašně znervózňovali.
To bylo, ale včera! Dneska jenom tak sedím v pokoji. Koukám do mobilu a čtu jeho Smsku stále dokola a dokola. Nechápala jsem. Ano sms zněla jasně, ale proč.
"Dem, už to dál nejde, najdi někoho jiného, někoho kdo tě bude upřímně milovat a ne někoho, kdo tě bude tahat na dno. Miluju tě, ale dál to nejde."
Po tvářích mi tekly slzy, koukla jsem se na svazek růží. Bílé, červené, růžové. Všechno bylo najednou tak jasné. Vzala jsem červené a hodila je z okna, po nic šli růžové a nakonec jsem si nechala ty poslední bílé. Spustila jsem je z ruky, otřely se mi o ruku a z ní stékal malý proužek krve.
Končím. Sice jsem slzy nezastavila, bolest nijak nezmenšila, ale kdybych se na ty kytky koukala asi bych je dřív nebo později udupala do země. Nechtěl mě! Nikdy mě nechtěl! Byla jsem jako ty růže, zezačátku z nich má radost každý, ale když začnou vadnout už o ně nikdo ani nezakopne.
Bylo mi na nic, byl něco jako moje droga nemohla jsem bez něho skoro ani dýchat. Jeho polibky byli pro mě samozřejmost a po čtyřech letech spolu jsem věřila, že bychom spolu mohli být navždy, ale jak se ukázalo tak jsem si to jenom myslela.
Momentálně jsem jenom ta koukala do zdi, seděla na zemi a přemýšlela, co bude dál. On ví, že jsem ho milovala tak moc, že jsem ho brala jako samozřejmost. Nemůžu se jenom tak přesunout dál a nemyslet na to, co bylo nebo, co mohlo být.
"Bol si moja láska prvá,
Ta čo mala navždy trvať,
Na tu lásku padá dážť,
Zostali sme každý zvlášť,
Nestačí ti,
Že se som na dne,
Že mám srdce zlomené,
Můžeš si vrať všetko,
Čo mám,
Nechaj si svet, čo patril nám,
Bez ťeba, to dám

A znova buďem tu sťát nová!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama