The Sims 3 - z mojí hry (2)

3. listopadu 2013 v 13:51 | Thee |  The Sims

Mezitím, co Vicky odjela do práce, tak se vrátila Amber, kterou jsem poslala pro ledový salát, protože neměla nějak extra hlad.
Uklidila po sobě talířek a poslala jsem jí k playstationu :D. Miluju ty xichty, co u toho ti simíci házej.
Pak přišla na řadu večerní hygiena, a fakt absolutně netuším, proč má na sobě plavky. Každopádně, pak jsem jí poslala spinkat.
Mezitím, co Amber spala, tak se Vicky vrátila z práce, jelikož díky bohu neměla hlad, tak jsem jí rovnou poslala spát, protože byla strašně unavená. Okolo 3 hodin ráno se mi probrala Amber.
Amber jsem poslala udělat vafle, které konečně nespálila. ÚSPĚCH! Po uvaření vaflí si je šla dát k snídani a ještě po sobě uklidila.
Po snídani jsem jí poslala na chat, kde si chatovala s klukem, kterýho potkala, když je šli přivítat sousedé ve městě. Když měla pár hodin před práci, poslala jsem jí ustlat.
Přesně, když Amber odjela do práce, tak se probrala Vicky.
Vicky se najedla, úžasných vaflí, které udělala její sestra a pak šla hrát playstationa, protože měla malou zábavu.
Vicky trošku pokecala po telefonu se svým šéfem a pak jsem jí poslala do parku na Sims Fest.
Sim Fest, je vlastně takové vystoupení, kde lidi zpívají, čarují a akrobatují (fakt nevím, jak se říká tomu, co dělají akrobati :D). Vicky si to očividně uživala.
Vicky a Amber se zase vyměnili. Vicky jela do práce a Amber se z práce vrátila. Poslala jsem jí domů, kde se převlékla a pak jela do baru, kde jsem čekala, že bude hodně lidí, ale bylo tam prázdno, tak jsme si dohodli rande.
Takže Amber šla na rande, s tím týpkem, co se potkala první den, kdy se nastěhovali. Koukali spolu na hvězdy, nebyli spolu dlouho, ale očividně se to tomu pánovi líbilo, jelikož jí napsal, že si někdy musejí vrazit znova.
Amber se vrátila domů z rande ve stejný čas jako se Vicky, vrátila z práce. Vicky se najedla a Amber jsem dala jenom džus, protože neměla extrémní hlad.
Ták a nakonec šli obě spát.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama