Leden 2014

Winter TAG

31. ledna 2014 v 23:27 | Thee |  TAGs
Otázky mám od: Lena Čerge, http://www.youtube.com/watch?v=CuZmWjnxZ-8 - odkaz na její TAG.

Playlist - Leden

31. ledna 2014 v 19:49 | Thee |  Muzika
1, Little Mix - Good Enough


Měj Mě Rád - Eva Urbaníková

20. ledna 2014 v 13:53 | Thee |  Knihy
Takže dneska jsem v buse dočetla knížku 'Měj Mě Rád' od Evy Urbaníkový. Je to
Obálka titulu Měj mě rád
slovenská spisovatelka a ta knížka se mi strašně zalíbila. Dostala jsem jí k Vánocům, ale začala jsem jí číst někdy v Lednu.

Počet stran: 325
Spisovatelka: Eva Urbaníková (jak už jsem psala)

Knížka je o ženě, která se stala dulou (Paní, co pomáhá těhotným ženám, před, při i po porodu). Hlavní postava se jmenuje Soňa. Na začátku měla přítele a byla na horách, kam jí zavolala jedna z jejích "zákaznic", pokud se to tak dá říct. Ta zákaznice, začala předčasně rodit, Soňa jí stále pomáhala a mezitím se rozešla se svým dlouholetým přítelem Tomášem. Zezačátku vypráví o tom, jak se poznali, a pak se dostanete do centra děje. Soňa se tedy rozejde s Tomášem, najde si byt a seznámí se s manželem její zákaznice Jany. Její manžel se jmenuje Juraj. Soňu, Juraj strašně přitahuje a je to tak i naopak. Janě a Jurajovi se narodí dítě a tak Soňa tráví dny s Janou v nemocnici. Také se samoszřejmě věnuje ostatním maminkám jako dula, dělá jogu, myslí na sebe. Jednoho dne se Soňa zastaví u Juraje a mezi nima se stane něco víc. Ani jeden spolu nemluví, Soňa se v nemocnici zastaví málokdy. Jenomže pak umře Jurajova a Janina dcera. Jana se zblázní a dostane se do blázince. Soňa a Juraj se dají tak nějak dohromady. Jsou stále spolu, spí spolu atd. Jana na to jednou příjde a od Juraje odejde. Soňa se po pár měsících (tipuju) přestěhuje k Jurajovi sdílí společnou domácnost. Zní to hezky, ale přece jenom se muselo něco pokazit. Soňa zjistila, že Juraj chodí za Janou a tak ho opustila, i přes to, že byla těhotná. Nepochopila jsem konec, protože se mi zdá dost otevřený a tak nevím, jestli si Soňa nechala dítě vzít nebo ne. Každopádně se nakonec vrátí ke své straé lásce Tomášovi.

Můj názor: Rozhodně to není nic pro 13leté holky, ale podle mě to není špatné pro 16ti leté slečny. Já jsem to četla jedním dechem skoro jsem to nedala z ruky, ale samozřejmě to bude blíž straším ženám, ale je to úžasná knížka a moje doporučení má.

Tipy na to, jak se líp učit.

11. ledna 2014 v 21:12 | Thee |  Ostatní
Určitě jste přesně jako já zažili ten moment, kdy se musíte něco naučit, ale nechce se vám. Bohužel nemám žádnou fintu, jak se tomu vyhnout, ale mám tipy, jak se to naučit.

Playlist - Prosinec

9. ledna 2014 v 22:40 | Thee |  Muzika
Hned na úvod bych se vám chtěla omluvit, že jsem na to doslova a do písmene s*ala.
Měla jsem toho za A, Moc do školy, B, Musím trávit čas s kamarádama, C, A taky s přítelem pixel. Takže se moc omlouvám, ale teď se už budu snažit tady být. 2m2esdl.gif image by Lowinka
2014 wishes

1. ledna 2014 v 20:00 | Thee |  TAGs
pozn.: tessieslifediary.tumblr.com - je můj tumblr. :)