18th Day || Co ráda dělám ve volném čase.

22. dubna 2014 v 19:53 | Thee
18. Co ráda dělám ve volném čase.
1) Čtení a psaní
Tyhle dvě věci jsem nechtěla rozdělovat, protože k sobě patří. Čtu už odmalička a je to ta největší závislost, můj osobní rekord je knížka za 2 dny! :D prostě. Miluju čtení, hlavně protože díky tomu dostávám nápady na povídky apod. Píšu asi od 15 a prostě chtěla jsem to zkusit a jelikož jsem v té době byla "fall in love" s One Direction, tak jsem začala s fan fikcema.2) Zpívání a písničky.
Miluju hudbu taneční, melodickou, klasickou. Prostě je jedno, co to je za druh muziky jsem schopná kousnout všechno, kromě metalu. Upřímně to bych nevydýchala. Dřív jsem nesnášela techno, drum 'n' bass, electro a podobné, ale teď jsem na to úchylná. Ještě k tomu zpěvu, nedělám to nějak profesionálně, jenom si prostě zpívám sama sobě, kamarádům. A ani sama nevím, jestli bych se tím chtěla živit upřímně mě to spíš děsí.
3) Kamarádi
Jsme ráda, že je mám, protože bez nich by to bylo v háji, protože za mnou stojej a bez nich bych už neměla sílu dejchat. A jsem ráda, za ty lidi, který jsem si pustila do života, protože jim můžu věřit.
4) Běhání
Sice se to stává jenom výjmečně, ale nikdy bych nevěřila, jak běhání může uklidňovat. Je to prostě boží, sice moje plíce a nohy to nezvládaj, ale není to tak hrozný :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama