20th Day || Něco o mých kamarádech.

28. dubna 2014 v 22:58 | Thee
20. Něco o mých kamarádech.


Omlouvám se, že jsem zase dlouuho nepsala, ale zase jsem nevěděla, co k tomuhle tématu napsat. Opravdu netuším, jak bych popsala svoje kamarády, tak se to tedy nějak pousím sesmolit. A pokud to dopadne špatně, tak se omlouvám, ale chtěla jsem vám sem něco napsat :D a celkově už chci 30 Days Challenge dodělat, protože na to vždycky zapomínám :D
Já vám budu asi mluvit o každém zvlášť :D protože nejdou říct všichni dohromadi. Takže Sára, nejlepší soulmate, jakou jsem kdy mohla potkat a to nemluvím o našich láskách. Je to ten největší blázen :D a mám pocit, že jsem nikdy většího blázna neviděla a není den, co bych se s ní nezasmála. A hrozně si jí za to cením, protože má takový hlášky, že mi dokážou zlepšit celý den.
Maruška, miláček. Sice se nevídáme tolik, jak bych si přála, ale stejně, když se pak vidíme po sto letech, tak to stojí za to :D..
"Každá bruneta, potřebuje blonďatou nejlepší kamarádku."
Šarlotka, moje blondýnka. Nevím, tohle naše kamarádství se těžko popisuje, máme se rády, ale prostě jsou tam momenty, kdy se opravdu ošklivě pohádáme a není to nic hezkého.
A přichází největší kámo! Verunka. Prostě tenhle člověk mi nejvíc pomohl a nikdo na ní nemá a nikdy mít nebude. Z kolika věcí mě dostala, v kolika věcech za mnou stála. Sice spolu nejsme tak často jako jsem s ostatníma, ale prostě ona je ten nejlepší člověk, jakého jsem kdy potkala!


Samozřejmě, že mám i další kamarády, ale nemám se všema fotky :D Ale oni jsou taky skvělý, vtipní a tak dále.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama