Recenze || The Fault In Our Stars

8. května 2014 v 14:15 | Thee |  Knihy
Recenze na nejkrásnější, nejsmutnější a nejprodávanější knížku v posledních měsících v celém článku :)

Takže, nevím jak začít. Prostě Hvězdy nám nepřály jsem si koupila, protože jsem na ní slyšela hodně pozitivních ohlasů a hlavně jsem viděla trailer k filmu, podle knížky. Tak jsem se jednoho dne, kdy jsem dostala výplatu rozhodla, že si vezmu knížku. Procházela jsem luxorem a nikde jsem jí nemohla najít, nakonec jsem se zeptala a voalá (ano, nevím jak se to píše) knížku mám doma.

Včera jsem jí dočetla po 3 dnech a moje pocity, naprosto nepopsatelné. Je to tak smutně, vtipný, že to není možný. Obdivuju spisovatelův smysl pro humor. Akorát jsem byla hrozně naštvaná, protože nechápu, proč mi vždycky musí umřít moje oblíbená postava (Nebudu vám říkat kdo, muhehehhee).

TFiOS se dostalo na první příčku mých oblíbených knížek, protože bych jí mohla klidně číst znova. Líbilo se mi, jak tam John všechno popisoval, hlavně se mi líbilo jak tam popsal Hazel. A obddivuju ho taky za to, že přece jenom je to muž a psal to z pohledu holky a smekám před ním, za to jak dokonale popsal pocity Hazel, když poprvé viděla Augustuse.

Další plus má za ty "citáty", co tam psal. Tady máte pár příkladů:

Takže tohle byli moje 3 nejoblíbenější hlášky, citáty, nevím jak to nazvat. Strašně se těším na film, protože mě zajímá jak to zpracují. A strašně se mi líbí obsazení filmu.
Hazel Grace - Shainele Woodley
Ansel Elgort - Augustus Waters

Já bych vám strašně ráda napsala víc ke knížce, ale bojím se, že bych vám prozradila něcco, co nechci. Takže. Na konec bych vám chtěla říct, že mě ty dvě stovky za ty knížku stáli. A nevadí mi, že jsem je vyhodila.

Jinak trailer k TFiOS
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 andes andes | Web | 9. května 2014 v 11:05 | Reagovat

ZAjimave :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama