Infromačka aneb co vás čeká a nemine :)

2. června 2014 v 19:37 | Thee |  Deníček
Takže dneska tady jsem jenom s obyčejnou informačkou o věcech, které vás čekají a neminou. Jelikož nemám notebook, jak už jsem psala tak to s aktivitou nebude nijak slavný, ještě tomu přidává zkouškový období, kdy se na mě nevalilo nejvíc testů a já si potřebuju vylepšit známky, ale přece jenom bych pár věcí napsat mohla.
Jelikož jsem v poslední době dost nakupovala, tak mám spoustu věcí a tak mě napadlo udělat haul v kterém budou i věci k narozeninám pro mojí sestru a mámu. V příštím měsíci bude taky haul, ale ten bude o něco větší vzhledem k tomu, že budu brát výplatu za brigádu a musím si koupit oblečení do Řecka.
Dál bude článek - "Co jsem dostala k narozeninám." Protože jsem včera 1. června měla narozeniny, ale vůbec nemám představu, kdy dostanu dárky, protože teď nemáme moc času to slavit. Máma má maturity, já zkoušky a hlavně je spousta festivalů, kterých se budu účastnit. (např. Votvírak).
A pak, jelikož mám hodnou kamarádku, tak bude novej letní dess, protože já jsem na to úplně levá :D
Doufám, že vám to jako informačka stačí a samozřejmě budou i jiné články, než ty co jsou nahoře napsané. Jako třeba recenze na knížky, outfity, povídky, ale to teprve uvidím podle času. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama