První láska

23. prosince 2017 v 17:19 | Thee |  Střípky mého srdce


Takže bych chtěla tuhle rubriku začít tématem první láska. Moje první láska, byla zároveň mým největším poučením v životě. Nebudu to rozebírat hned, ale myslím si, že pár světlých chvil ze začátku bych Vám mohla říct. Takže, jak to tak bývá, tak to samozřejmě byla první láska. Ne, kecám. Samozřejmě úplně láska na první pohled to nebyla. Ale něco jako zalíbení určitě.
Ze začátku to bylo skvělé a on byl ták milý. No všichni to známe, jak to tak bývá. Ze začátku je všechno růžové a milé. Mám pár skvělých vzpomínek, které byli fajn. Ukázal mi první části Prahy ve kterých jsem byla jako Divoká Šárka, Kyvadlo a tak dál. Tyhle kouzelná místa mi zůstanou v srdci, asi navždy.
Asi jsem byla naivní, ale byla jsem šťastná, takže jsem nekoukala na ty věci, co se mi úplně nezdáli. Byla to moje první láska a byť špatná, tak za tu zkušenost to stálo.
Tak tady bych to ukončila a příště pokračovala tím, co špatného se vlastně stalo. Takže moje poučení z tohohle zní ať Vaše první láska výjde nebo ne, věřte, že to někdy zažil každý z nás a že si tím evidentně člověk musí projít. Takže užívejte si Vánoce, ať už jste zamilování nebo ne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama