Selflove?

6. ledna 2018 v 16:35 | Thee |  Deníček
Ahoj všichni, dneska bych se chtěla vypovídat na téma "Selflove". Tak jdeme na to.

Podle mě pojem selflove každý bere jinak. Takže začneme tím, jak já vidím pojem selflove. Pro mě je selflove něco, co já sama se ještě musím naučit. Protože podle mě je selflove o tom prostě se ráno vzbudit s pupínkem na tváři a stejně se mít ráda, takovou jaká jsem. Tak si myslím, že selflove není jen o vzhledu, jak se to snaží ostatní prezentovat, ale selflove je si myslím o tom, mít se ráda taková, jaká jsem a to i s povahou. Můj největší háček. Takže asi takhle já si představuji pojem selflove.

Kauzy ohledně selflove? Tak určitě všichni z nás známe kauzu z youtube ohledně Teri Blitzen. Tak můj názor je, že nemám někomu za zlé, že se snaží změnit na sobě něco, co nemá rád. Ale za mě to má jedno velké ale. Může holka, které se na sobě evidentně stále něco nelíbí propagovat selflove? Podle mě někdo, kdo by měl propagovat selflove by měl být někdo, kdo už je sám se sebou spokojený a je to na něm vidět. Ale stát si za selflove a pak věčně na sobě něco měnit, podle mě není úplně ta správná cesta.

Selflove jen jako trend? Tak určitě u některých lidí to tak bude, ale myslím si, že byť by to byl jen trend, tak je to dobrá věc, kterou by se mělo propagovat. Myslím si,že každá z nás ze sebe měla někdy komplexy. Sama to znám, koukat se ráno do zrcadla, když se maluji a nadávám a nadávám sama na sebe. Zas ten beďar na čele, a proč mám tak ošklivý řasy. Tahle rutina pokračuje dál k zrcadlu. V tomhle nemůžu jít, v tom mám špeka, jak blázen. Tohle vypadá strašně, vypadám v tom o 5 kilo větší, než jsem. No a tak dále.

Já upřímně se snažím se mít ráda, ikdyž ne vždy to prostě jde. Ale doufám, že jednou dospěju do momentu, kdy se vzbudím a pronesu, no sice mám beďara jak eiffelovku, ale to nevadí, mám se ráda i s chybama.

To je vše k mému dnešnímu zamyšlení se. Přeji Vám všem krásný den, hodně štěstí v novém roce a vysokoškolákům spoustu nervů ke zkouškovému, a snad to zvládneme.

Mějte se krásně,
Thee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama